Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Hotarare AGA bilant 31.12.2019
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Hotarare AGA bilant 31.12.2019

Buna ziua,

Daca am doi asociati la o firma si sunt si administratori amandoi in aceeasi masura, cand intocmesc hotararea aga de aprobare a bilantului trebuie sa ii trec pe amandoi nu?
Este de ajuns daca fac un raport al unuia din administratori...sau trebuie hotarare AGA?

Un astfel de model de hotarare AGA aveti?
george-neagu, moderator
Buna ziua,

Binenteles ca trebuie sa apara ambii asociati; nu are legatura si calitatea lor de administratori.
Cu siguranta gasiti un model functional la o cautare in browser (nu am la indemana acum un model).

Numai bine!