Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... INREGISTRAREA IN REVISAL A SUSPENDARII CONTRACTULUI DE ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

INREGISTRAREA IN REVISAL A SUSPENDARII CONTRACTULUI DE MUNCA

O societate comerciala inregistreaza o suspendare a CIM pentru perioada 01.04.2020 - 14.04.2020.
Societatea completeaza in REVISAL :
- data inceput suspendare 01.04.2020
- data sfarsit suspendare 14.04.2020
Avand in vedere ca salariatul incepe activitatea pe 15.04.2020, care este data de incetare a suspendarii ce trebuie completata in Revisal