Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Neasigurate sanatate
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Neasigurate sanatate

Bună ziua. Dacă mergi la dr de familie și vrei o rețetă, consultație, nefiind asigurat, poți plăti fara card?! Dacă nu mai ești asigurat, poți plăti consultul?!
DA