Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stimulent parinti ce nu au beneficiat de concediu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stimulent parinti ce nu au beneficiat de concediu îngrijire copii sau 75%

Bună ziua, va rog sa imi comunicati daca ambii parinti au lucrat in mediul privat pe perioada starii de urgenta si de alerta(avand 2 copii pana in 12 ani), pot beneficia de un anumit stimulet de la locul de munca?
Nu pot beneficia de asa ceva ..
Mulțumesc!