Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Stare alerta - declaratie deplasare in alta localitate
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Stare alerta - declaratie deplasare in alta localitate

Buna ziua,

Ce punct al declaratiei trebuie completat de persoana in varsta (80ani) daca este transportata cu masina pentru a fi ingrijita de rude la proprietatea familiei din alta localitate?
Bună seara,

Trebuie bifat punctul 11, alte motive justificate, atat de dumneavostră, cât și de persoana în vârstă de 80 de ani.