Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Spatiu rezervat din carnetul de munca
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Spatiu rezervat din carnetul de munca

Am nevoie la intocmirea dosarului de pensie de o adeverinta pt spatiul rezervat din carnetul de munca unde sunt inscrise modificarile de salariu si schimbarea incadrarii.Perioada dintre anii 2002 si 2005.Angajatorul imi spune ca nu o poate elibera si .ca trebuie sa o solicit de la ITM.Va rog sa imi spuneti cum obtin aceasta adeverinta? Va multumesc!
aura gherman, utilizator