Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Plafon popriri
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Plafon popriri

Pentru o societate cu raspundere limitata , care sunt plafoanele pentru infiintare popriri aplicabile pentru obligatiile bugetare/fiscale nechitate .
Multumesc.
Nu exista un plafon minim.
Ordinul presedinte Anaf 2098/2019 nu mai este valabil? Multumesc.
Aveti dreptate. M-am grabit cu raspunsul.