Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Nomenclator stardal
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Nomenclator stardal

Daca o strada este scoasa de pe nomenclatorul stradal al orasului ce e de facut?
Casa este pe o strada care nu mai apare in nomenclatorul stradal.
Am acte doveditoare si carte funciara cu terenul si casa care exista pe strada.
Problema sta in felul urmator :
1.Actele de care dispun sunt cu strada si numar..Corabiei numar
2 Problema este ca in zona sunt firme care au adresa pe aceeasi strada C dar cu deschidere in alta strada D.
Pe strada C unde am actele nu mai exista nici o cladire, casa fiind singura pe strada C.
IM2S4U, utilizator
Multumesc frumos pentru indrumare..