Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Registru inventar PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Registru inventar PFA

Buna ziua. La un cabinet de intretinere corporala,daca toata aparatura este achizitionata pe persoana fizica, se mai completeaza ceva in Registrul inventar ? Multumesc!
Dacă nu e achiziționată pe PFA nu se înregistrează în Registrul de Inventar.