Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Somaj tehnic
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Somaj tehnic

Buna ziua! Angajatii unei gradinite private mai pot beneficia de somaj tehnic dupa data de 15 iunie?
Somajul tehnic este posibil oricand, problema este care sunt conditiile in care statul mai plateste indemnizatia dupa 15 iunie.