Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Tratament dentar gresit
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Tratament dentar gresit

Buna ziua,

In urma unei plombe dentare prea mari mi s-a fracturat molarul antagonist si mi se recomanda extractia dintelui si implant.

Va rog daca puteti sa ma ajutati cu un sfat unde sa ma adresez pentru a se constata cele relatate mai sus (nu pot sta asa foarte mult pentru ca ma doare foarte tare si iau calmante).

Am platit si o multime de bani la aceasta clinica si am ajuns si in situatia de a ramane fara dinte (pierderea dintelui ma afecteaza mai mult decat pierderea banilor)

Va multumesc foarte mult

Gasiti informatii utile aici: www.avocatnet.ro/articol_487...
Puteti sesiza Colegiul medicilor din judetul dvs. Poate fi de durata.
Puteti merge la alta clinica dentara pentru consult si diagnostic, de unde sa solicitati un document scris. Nu sunt sigur ca veti primi document scris.