Forum Discuţii juridice Executare silită Poprire la salar se suspenda?
Discuție deschisă în Executare silită

Poprire la salar se suspenda?

Buna ziua,

La un salariat care are 2 popriri pe salar - 1 poprire de la ANAF, si 1 poprire de la Executor Judecatoresc se poate suspenda poprirea pana in 25.10.2020.

Multumesc!
nagykary, utilizator
suspendare poate avea doar daca a fost in somaj tehnic, sau in concediu medical.