Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salarul pe cont Revolut - îmi spune contabilul că nu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salarul pe cont Revolut - îmi spune contabilul că nu mi-l poate plăti

Salarul pe cont Revolut îmi spune contabilul că nu-mil poate plăti ?
Manuela Rășină, administrator
Pentru care motiv ?
~ Conținut șters la cerere ~
Nu cred ca este vorba despre IBAN, ci despre plata. .... este posibil ca transferul să nu ajungă dacă este într-o altă monedă decât cea a contului Revolut în care transferi banii.
Este în RON !

Cornel Vasile a scris:

Nu cred ca este vorba despre IBAN, ci despre plata. .... este posibil ca transferul să nu ajungă dacă este într-o altă monedă decât cea a contului Revolut în care transferi banii.

Atunci se poate face plata.