Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Pot renunță la sejur plătit în Grecia în ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Pot renunță la sejur plătit în Grecia în conjunctura actuala ...

Pot renunță la sejur plătit în Grecia în conjunctura actuala (COVID) fără sa plătesc penalități? Se aplica OG 2/2018?
Doar in conditii contractuale se rezolva problema.
Cititi contractul.