Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Adaugarea unui cod caen
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Adaugarea unui cod caen

Buna ziua!

Pentru a adauga un nou cod CAEN ce formular trebuie sa descarc de pe siteul ONRC?
Cat ar costa adaugarea unui cod caen?
george-neagu, moderator
Documentele necesare pentru înregistrarea în registrul comerţului a menţiunilor privind modificarea obiectului de activitate (completare, extindere, reformulare, precizare domeniu şi activitate principală, schimbarea domeniului şi activităţii principale)
[ link extern ]
Cat ar costa adaugarea unui cod caen?

Costul este de 183 de lei, care reprezinta publicarea in Monitorul Oficial al hotararii (deciziei) privind modificarea obiectului de activitate al societatii.