Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! Daca am implinit in februarie pe data de 26 ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! Daca am implinit in februarie pe data de 26 18 ani ...

Buna ziua! Daca am implinit in februarie pe data de 26 18 ani si nu am depus nici o cerere pana acum, nu am repetat anul...daca voi depune acel dosar voi primit si alocatia din urma?
Sunteti eleva ?