Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Sunt pensionara ,daca voi aduce adeverinta ca am ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Sunt pensionara ,daca voi aduce adeverinta ca am lucrat in gr ...

Sunt pensionara ,daca voi aduce adeverinta ca am lucrat in gr a 2 de munca 5ani si 10 luni beneficiez de o marire a pensiei
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Pensia se recalculeaza corespunzator cu toate datele noi/ adeverintele pe care le depuneti la CJP si solicitati recalcularea.
Da.
Se aplica o majorare cu 25% a puncatjelor pe acea perioada incepand cu luna urmatoare a depunerii adeverintei.