Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna, in ce condiții se poate divorța de o persoana ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna, in ce condiții se poate divorța de o persoana care a ...

Buna, in ce condiții se poate divorța de o persoana care a avut un avc masiv? Pentru pronunțarea divorțului trebuie verificata starea mentala a bolnavului? Mulțumesc
Daca acesta e motivul nu cred ca veti reusi.
Mergeti cu actele medicale la avocat.