Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cum pot lua legătura cu un asistent legal pentru ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cum pot lua legătura cu un asistent legal pentru persoanelor ...

Cum pot lua legătura cu un asistent legal pentru persoanelor cu handicap
Fiți mai explicit, care este situația ? De ce aveți nevoie să luați legătura cu asistentul ?
Sunt o persoana cu handicap iar o rudă vrea să profite cu o locuință cumpărată pentru mine de mama mea pe numele ei și vrea să mă treacă copropietar dar am probleme cu aceasta rudă ,sunando pe mama având amenințări și încercare de șantaj ,actele de casa aflându-se la ea și chieile de la locuința

Adrian ALBU a scris:

Fiți mai explicit, care este situația ? De ce aveți nevoie să luați legătura cu asistentul ?

Sileni, utilizator
Sunați la Autoritatea Tutelară și sesizați situația.