avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 375 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Ce salarii si beneficii au nepalezii, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Ce salarii si beneficii au nepalezii, srilankezii ...

Buna ziua! Ce salarii si beneficii au nepalezii, srilankezii etc adusi la munca in romania? Multumesc!

Alte discuții în legătură

Accident personal nepalez. Akhenaton81 Akhenaton81 accident personal nepalez. Buna ziua, Am un lucrator nepalez angajat in cadrul firmei noastre cu cim perioada nedeterminata. a suferit un accident de ... (vezi toată discuția)
Cetatenie romana IulianN123 IulianN123 Buna ziua. Scurta intrebare, am un coleg de munca care este de origine din Nepal, venit in Romania printr-o agentie de resurse umane cu contract pe o perioada ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, o societate are angajați nepalezi. dacă unul dintre ... marianadavid marianadavid Bună ziua, O societate are angajați nepalezi. Dacă unul dintre ei suferă un accident cu ITM cine face cercetarea evenimentului? Angajatorul? Am cautat ... (vezi toată discuția)