Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Care este legea care te obliga ,ca atunci cand castigi ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Care este legea care te obliga ,ca atunci cand castigi la pariuri ...

Care este legea care te obliga ,ca atunci cand castigi la pariuri sportive jucand pe bilete, sa-ti inscri numele pe spatele biletului castigator si sa semnezi pt. primirea banilor.

vulpasin100 a scris:

Care este legea care te obliga ,ca atunci cand castigi la pariuri sportive jucand pe bilete, sa-ti inscri numele pe spatele biletului castigator si sa semnezi pt. primirea banilor.

Daca nu ti se dau banii,se cheama inselaciune
Eu am intrebat altceva.....