avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 345 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Care este legea care te obliga ,ca atunci cand castigi ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Care este legea care te obliga ,ca atunci cand castigi la pariuri ...

Care este legea care te obliga ,ca atunci cand castigi la pariuri sportive jucand pe bilete, sa-ti inscri numele pe spatele biletului castigator si sa semnezi pt. primirea banilor.
Cel mai recent răspuns: vulpasin100 , utilizator 00:16, 9 Septembrie 2020


vulpasin100 a scris:

Care este legea care te obliga ,ca atunci cand castigi la pariuri sportive jucand pe bilete, sa-ti inscri numele pe spatele biletului castigator si sa semnezi pt. primirea banilor.

Daca nu ti se dau banii,se cheama inselaciune
Eu am intrebat altceva.....

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pot fi acuzat de inselaciune? DavidAndrei_ DavidAndrei_ Acum cateva zile m-am jucat la o casa de pariuri, nu are relevanta numele. Am avut 7000 ron la mine care de altfel i.am si pierdut in vreo 2h. Dar in acele 2h ... (vezi toată discuția)
Bună ziua,am și eu nevoie de un sfat de la oamenii pricepuți,problema ... Wacheș Wacheș Bună ziua,am și eu nevoie de un sfat de la oamenii pricepuți,problema mea fiind următoarea In urma cu câteva zile am primit un mesaj pe o platformă de ... (vezi toată discuția)
Va rog sa ma ajutati cu un raspuns Gabi982 Gabi982 Buna seara ! Prietena mea lucrează la o agenție de pariuri sportive iar in dimineata zilei de 11 mai la ora 10 30 a venit un client al agenției cu 4 bilete ... (vezi toată discuția)