Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buna dimineata! Întâmpin probleme in navigarea pe ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buna dimineata! Întâmpin probleme in navigarea pe forum. Orice ...

Buna dimineata!
Întâmpin probleme in navigarea pe forum. Orice secțiune aleg sa deschid din contul meu, apare mesajul "EROARE INTERNA- Administratorii au fost deja sesizati iar problema va fi rezolvată în scurt timp".
Problema apare atat la navigarea de pe telefonul mobil cat si de pe calculator.
Si eu intampin aceeasi problema.
Buna dimineata,

Se actualizeaza cateva dintre componentele aplicatiei ce administreaza avocatnet.ro. Spre ora 13 ar trebui sa fie totul in regula. Scuze pentru probleme.
Și mie mi se întâmplă lucruri bizare.
Spre pildă, primesc alerta pe mail cu „3 răspunsuri noi la discuția...”, dar nu vad niciun raspuns nou (mie imi apare in continuare „Fii primul care răspunde”.

Iata aici, de exemplu. Voi vedeți vreun răspuns? Eu nu văd niciunul, deși se zice că ar fi vreo 3 noi.
www.avocatnet.ro/forum/discu...
romascanu, moderator
Salut,

Investigam. A mai semnalat cineva astazi problema respectiva.
Revin cu informatii cand reusim sa identificam si sa rezolvam problema.

Zi frumoasa.
Inca mai apare problema respectiva?
Multumesc,