avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 565 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buna dimineata! Întâmpin probleme in navigarea pe ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buna dimineata! Întâmpin probleme in navigarea pe forum. Orice ...

Buna dimineata!
Întâmpin probleme in navigarea pe forum. Orice secțiune aleg sa deschid din contul meu, apare mesajul "EROARE INTERNA- Administratorii au fost deja sesizati iar problema va fi rezolvată în scurt timp".
Problema apare atat la navigarea de pe telefonul mobil cat si de pe calculator.
Cel mai recent răspuns: romascanu , moderator 20:23, 9 Septembrie 2020
Si eu intampin aceeasi problema.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna dimineata,

Se actualizeaza cateva dintre componentele aplicatiei ce administreaza avocatnet.ro. Spre ora 13 ar trebui sa fie totul in regula. Scuze pentru probleme.
Și mie mi se întâmplă lucruri bizare.
Spre pildă, primesc alerta pe mail cu „3 răspunsuri noi la discuția...”, dar nu vad niciun raspuns nou (mie imi apare in continuare „Fii primul care răspunde”.

Iata aici, de exemplu. Voi vedeți vreun răspuns? Eu nu văd niciunul, deși se zice că ar fi vreo 3 noi.
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Ultima modificare: Marți, 1 Septembrie 2020
romascanu, moderator
Salut,

Investigam. A mai semnalat cineva astazi problema respectiva.
Revin cu informatii cand reusim sa identificam si sa rezolvam problema.

Zi frumoasa.
Inca mai apare problema respectiva?
Multumesc,

Alte discuții în legătură

Eroare expediere mesaj privat Avocat Preda Carmen Avocat Preda Carmen Intampin probleme in expedierea mesajelor in privat. Puteti rezolva aceasta eroare interna? (vezi toată discuția)
Nu se mai poate scrie pe forum de pe telefonul mobil? CLAUDIU LASCOSCHI CLAUDIU LASCOSCHI De ceva timp am observat ca nu se mai poate scrie pe forum dupa telefonul mobil. Imi apare o alta structura care face imposibila orice scriere. Imi apare o ... (vezi toată discuția)
Nu reusesc sa-mi vizualizez mesajele pe yahoo! avTodincaVeronica avTodincaVeronica De cateva zile, daca intru pe adresa de yahoo si incerc sa vad ce mesaje am primit de la avocatnet.ro, nu imi apare nimic si nu pot sa le vizualizez. Jos ... (vezi toată discuția)