Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Exista asigurari pentru despagubire in caz in care ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Exista asigurari pentru despagubire in caz in care pierd un proces ...

Exista asigurari pentru despagubire in caz in care pierd un proces civil?
exista asigurari de raspundere civila. consultati un broker

adriandimitriu a scris:

exista asigurari de raspundere civila. consultati un broker

Dar pentru raspundere penala? Amenzi ,cauțiune