Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Registru de clienti potrivit normelor de prevenire a ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Registru de clienti potrivit normelor de prevenire a virusului COVID

Buna ziua. In cazul unui restaurant in regim de autoservire, unde nu se pot face rezervari, esti obligat sa ai registru de clienti potrivit normelor de prevenire a virusului COVID? daca da, este conform cu Regulamentul GDPR?
De asemenea, in cadrul salilor de fitness, se pot vinde bauturi racoritoare si produse proteice?
george-neagu, moderator