Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Organizarea unor cursuri online de formare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Organizarea unor cursuri online de formare profesională

Bună ziua, cer ajutorul dumneavoastră referitor la organizarea unor cursuri online de formare profesională și anume pentru cadre didactice. Care ar fi pașii de urmat pentru reazilarea acestor cursuri ? Menționez că sunt cadru didactic și dețin o firmă cu o activitate diferită de cea menționată mai sus.
StefaniaButaru, utilizator
Vedeti:
OG 129/2000 - privind formarea profesională a adulților
[ link extern ]

HG nr. 522 din 8 mai 2003 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor Ordonanței Guvernului nr. 129/2000 privind formarea profesională a adulților
[ link extern ]

Autorizare
[ link extern ]