Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Vinieta zona zaca
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Vinieta zona zaca

Buna ziua astăzi 05.09.2020pe la ora 11:00 dimineața am trecut cu mașina care este un euro 4 benzina și prin centru. Vazut câteva indicatoare cu zona zacA ? Țin minte că se amânase cu un an aducă până în 2021 pt mașinile Euro 4 am fost la benzinărie la Petrom și am zis că vr sa plătesc vinieta pt zona zacA și mi au spus că nu fac așa ceva unde se poate plati și la cat timp daca ai trecut prin zona zacA și nu ai plătit taxa se mai poate plati sau cât este amenda va mulțumesc
~ Conținut șters la cerere ~
Va mulțumesc

Av. Liviu Voinea a scris:

Nu exista!
Nu este in vigoare!