Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Care instanța civilă este competentă teritorial? ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Care instanța civilă este competentă teritorial? În urma ...

Care instanța civilă este competentă teritorial? În urma unui proces penal care s - a soldat cu latura civilă nesoluționată.
Instanța care a soluționat cauza penală ? sau instanța de la domiciliul inculpatului?
~ Conținut șters la cerere ~