Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... buna seara,o intrebare-=se poate da asociatia de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

buna seara,o intrebare-=se poate da asociatia de proprietari in ...

buna seara,o intrebare-se poate da asociatia de proprietari in judecata pentru repararea acoperisului?tin sa precizez ca acoperisul este intr-o stare de degradare si ploua prin el,iar nici un locatar nu doreste sa puna bani petru repararea acestuia.multumesc
multumesc