Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... As dori sa stiu daca pentru constructia unei ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

As dori sa stiu daca pentru constructia unei minipiscine supraterane ...

As dori sa stiu daca pentru constructia unei minipiscine supraterane (bazin de relaxare) de 2,5 x 5 x 1,2 m, in gradina mea, este nevoie de autorizatie.

Multumesc.
Din ce material și cum doriți să o construiți?