avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 676 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... As dori sa stiu daca pentru constructia unei ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

As dori sa stiu daca pentru constructia unei minipiscine supraterane ...

As dori sa stiu daca pentru constructia unei minipiscine supraterane (bazin de relaxare) de 2,5 x 5 x 1,2 m, in gradina mea, este nevoie de autorizatie.

Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Romeo Valentin , Expert judiciar 20:28, 19 Septembrie 2020
Din ce material și cum doriți să o construiți?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatie constructie cabana 12 mp ciobanucristina ciobanucristina Buna seara! Mama mea a cumparat, la marginea orasului, intr-o zona de gradini, un teren de 200 mp. Conform CF-ului, este un teren extravilan, categorie de ... (vezi toată discuția)
Autorizatii de construire pvstefanes pvstefanes Am o casa nou construita si intabulata intravilan pe un teren aferent de cca 4000 mp. pe care mai exista o constructie utilitara (bazin de colectat fructe), ... (vezi toată discuția)
Cum pot scapa de plata unei taxe locale incadrata gresit ? maricoriulia maricoriulia Va rog din suflet sa ma ajutati intr-o problema descoperita recent cu privire la taxele si impozitele locale ale primariei. In 2007 am costruit cu autorizatie ... (vezi toată discuția)