Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... notarul m-a inselat. a facut act aditional fara ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

notarul m-a inselat. a facut act aditional fara valoare la promisiunea ...

notarul m-a inselat. a facut act aditional fara valoare la promisiunea initiala si nu la contractul de vanzare cumparare final.
Ce autoritate controleaza notarii si unde pot face plagere?
Nu cunoastem detalii despre speta in cauza ... poate este vorba despre un act aditional antedatat, astfel incat sa para ca a fost incheiat inaintea contractului de vanzare-cumparare, desi ma indoiesc...dar nah, mare este gradina Domnului!
Buna ziua "Zaharia2020".

Camera Notarilor Publici din proximitate.

Succes.