Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Calcul salariu lunar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Calcul salariu lunar

Buna ziua. As dori sa ma ajutati, daca se poate, cu urmatorul calcul: la un venit de 4000 de lei net si un concediu de 5 zile efectuat in luna august, care ar fi salariul din aceasta luna? Eu, ca si angajat, la o firma unde am lucrat primeam o diferenta in plus la salariu in lunile in care aveam concediu de odihna, la locul de munca actual nu si as dori sa stiu de ce. Multumesc.
george-neagu, moderator