Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... am permisul de conducere anulat in urma unei ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

am permisul de conducere anulat in urma unei infractiuni la codul ...

am permisul de conducere anulat in urma unei infractiuni la codul rutier !am executat pedeapsa in regim de privare de libertate si am fost eliberat conditionat dupa 2 ani si 5 luni !cand pot redobandi permisul de conducere? la 6 luni de la eliberarea conditionata sau la exipirarea intregii condamnari?
~ Conținut șters la cerere ~
nu mi-a fost interzis acest drept si nu mi-a fost dat termen de supraveghere!
~ Conținut șters la cerere ~
va multumesc ! cu respect!