Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am o Fundație tornata de peste 30 ani la un gard in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am o Fundație tornata de peste 30 ani la un gard in prezent ...

Am o Fundație tornata de peste 30 ani la un gard in prezent este de lemn as dori sa îl fac din BCA am nevoie de autorizație de construcție?
Este obligatoriu sa obțineți Autorizație de construcție