avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 416 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Am o Fundație tornata de peste 30 ani la un gard in ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Am o Fundație tornata de peste 30 ani la un gard in prezent ...

Am o Fundație tornata de peste 30 ani la un gard in prezent este de lemn as dori sa îl fac din BCA am nevoie de autorizație de construcție?
Cel mai recent răspuns: Romeo Valentin , Expert judiciar 19:34, 1 Octombrie 2020
Este obligatoriu sa obțineți Autorizație de construcție

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatii de constructie pentru anexe MoniTomi MoniTomi Buna ziua. As dori daca sa poate sa ma ajutati cu o informatie. In curtea proprie doresc sa construiesc o anexa, adica o magazie de lemne. As dori sa o fac pe ... (vezi toată discuția)
Gard cu fundatie Anda220061981 Anda220061981 Buna ziua! In 2015 am cumpărat o casa care avea gardul cu fundatie din beton si ridicat cca 80 cm de la sol apoi in completarea lui un sus erau sipci de lemn ... (vezi toată discuția)
Autorizatie de constructie elena.13 elena.13 Buna ziua as vrea sa stiu dacs pentru o constructie de 3 metri latime si 5 metri lungime cu fundatie doar la de beton imprejmuita cu dale de beton dar care ... (vezi toată discuția)