avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 570 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua primaria din localitate ia facut la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua primaria din localitate ia facut la concubina mea buletinu ...

Buna ziua primaria din localitate ia facut la concubina mea buletinu la o adresa mai exact la un numar cu contract acum asi putea sa optin acea locuinta daca nu locuieste nimeni acolo
Cel mai recent răspuns: Liliana Gradinaru , Avocat 12:55, 6 Octombrie 2020
Nu se prea intelege ce anume doriti, dar nu puteti obtine o locuinta doar pentru ca e goala.
detaliile nu le cunosc insa, daca e locuinta sociala, daca va incadrati, daca... daca...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum ajuta statul pe cei care nu au venit si nici loc unde sa stea? gams gams Buna ziua, Cunosc un domn, fost pensionar pe caz de boala, 56 ani, care va fi dat afara din casa in care a locuit pana acum (la concubina lui). A avut pensie ... (vezi toată discuția)
Uzucapiune cristimarian cristimarian socrul meu locuieste in bucuresti intro casa de stat fara propietar locuieste cam de 17 ani si nu are acte de propietate precizez ca are gaze pe numele lui ... (vezi toată discuția)
Locatar fara mutatie - termen intrare in legalitate pacurariu maria pacurariu maria Buna ziua In cazul in care o persoana locuieste fara forme legale la o adresa X de exemplu, ce sanctiuni risca si care este termenul in care este obligat de ... (vezi toată discuția)