Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua primaria din localitate ia facut la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua primaria din localitate ia facut la concubina mea buletinu ...

Buna ziua primaria din localitate ia facut la concubina mea buletinu la o adresa mai exact la un numar cu contract acum asi putea sa optin acea locuinta daca nu locuieste nimeni acolo
Nu se prea intelege ce anume doriti, dar nu puteti obtine o locuinta doar pentru ca e goala.
detaliile nu le cunosc insa, daca e locuinta sociala, daca va incadrati, daca... daca...