Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cum se opereaza practic dupa votare majorarea ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cum se opereaza practic dupa votare majorarea salariilor angajatilor ...

Cum se opereaza practic dupa votare majorarea salariilor angajatilor Asociatiei de Prop
Legea nr 196/2018 prevede dreptul in favoarea comitetului executiv sa propuna valoarea indemnizatiilor reprezentantilor asociatiei ,care trebuie sa fie votate de catre participantii la adunarea generala a membrilor proprietari
Multumesc, dar dupa ce s-a votat cum se pune in aplicare, se ataseaza la statul de plata hotararea semnata de Comitetul Executiv?