Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Persoana fizica poate obtine certificat fiscal on line ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Persoana fizica poate obtine certificat fiscal on line de la ANAF?

Pot obtine, ca persoana fizica, un certificat fiscal on line de la ANAF?
george-neagu, moderator
Bineinteles, dar trebuie sa fie inscris in SPV.
Multumesc