avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 512 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Cand se vireaza banii membrilor din comisia de ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Cand se vireaza banii membrilor din comisia de circumscriptie?

Cand se vireaza banii membrilor din comisia de circumscriptie a alegerilor din 27 septembrie?

Ultima modificare: Joi, 8 Octombrie 2020
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Emilika40 , utilizator 15:21, 8 Octombrie 2020
Știu o primărie care a plătit azi.
Sunați la primăria de care aparțineți sau luați legătura cu președintele comisiei din care ați făcut parte.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Drepturi membrii birou electoral de circumscriptie miclovan miclovan IIn speta am fost ales presedinte al unei circumscriptii electorale comunale. In acelasi timp eu am calitatea de functioanr public de executie, in speta ... (vezi toată discuția)
Plata alegeri locale 2012 KATY112012 KATY112012 Bună ziua!La alegerile locale din 2012, am făcut parte din BEC.Banii nu i-am primit încă, iar primarul a afirmat că mă va plăti numai trei zile. Are ... (vezi toată discuția)
Alegerile locale 2008 Gheorghe Giura Gheorghe Giura Am dreptul sa fiu observator din partea unui partid politic, la sectia de votare, daca unchiul meu (fratele tatalui meu) este candidat pe lista de consilieri ... (vezi toată discuția)