Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Cand se vireaza banii membrilor din comisia de ...
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Cand se vireaza banii membrilor din comisia de circumscriptie?

Cand se vireaza banii membrilor din comisia de circumscriptie a alegerilor din 27 septembrie?

george-neagu, moderator
Știu o primărie care a plătit azi.
Sunați la primăria de care aparțineți sau luați legătura cu președintele comisiei din care ați făcut parte.