avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 113 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, doresc să știu o informație ,unde pot ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, doresc să știu o informație ,unde pot afla ce ...

Buna seara, doresc să știu o informație ,unde pot afla ce vechime am in munca?Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:00, 9 Octombrie 2020
Vechimea totala in munca nu o puteti afla de la nicio institutie .... vechimea in munca se poate afla printr-un simplu calcul matematic prin insumarea perioadelor lucrate .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Informatii despre vechimea in munca doru barbu doru barbu 1.Am fost activ din 1980 pana in 2007;2008 somaj,din 2008 decizie de pensie invaliditate grd.II.Din 2010 am trecut pe grd.II.Intre 2011-2014, avand drept de ... (vezi toată discuția)
Vechime angajat . buna seara ! as dori și eu sa știu va rog ... RoxanaRus1992 RoxanaRus1992 Vechime angajat . Buna seara ! As dori și eu sa știu va rog , unde ma pot adresa sa aflu vechimea unui angajat la actualul loc de munca . (vezi toată discuția)
Intrebare Adrian Daniel Adrian Daniel Buna seara am o intrebare unde pot verifica vechimea totala in munca.Va multumesc (vezi toată discuția)