Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara, doresc să știu o informație ,unde pot ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara, doresc să știu o informație ,unde pot afla ce ...

Buna seara, doresc să știu o informație ,unde pot afla ce vechime am in munca?Multumesc
Vechimea totala in munca nu o puteti afla de la nicio institutie .... vechimea in munca se poate afla printr-un simplu calcul matematic prin insumarea perioadelor lucrate .