avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 720 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Bună ziua, va rog sa îmi spuneți, dacă eu, ca ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Bună ziua, va rog sa îmi spuneți, dacă eu, ca persoana fizica, ...

Bună ziua, va rog sa îmi spuneți, dacă eu, ca persoana fizica, pot în mod legal sa organizez o tombolă, prin care sa îmi vând mașina? Mulțumesc!

Alte discuții în legătură

Vinzare prin intermediul unei "tombole" cipriancv cipriancv Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti daca exista posibilitatea de a vinde un bun prin intermediul unei tombole.Pentru a ma face mai bine inteles am sa va dau un ... (vezi toată discuția)
Organizarea de tombole Cgm_x98 Cgm_x98 Bună ziua! Persoasele fizice nu pot organiza tombole? Am citit o întrebare de genul care a primit acest răspuns: tombolele pot fi organizate numai de ... (vezi toată discuția)
Pot sa vand ceva oraganizand o tombola ? syncmaster syncmaster salutare tuturor.Ma poate ajuta cineva cu un raspuns la aceasta intrebare ? pot sa vand un bun al firmei organizand o tombola ? va multumesc (vezi toată discuția)