avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 683 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Buna ziua! Ce se intampla cu casele construite inainte ...
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Buna ziua! Ce se intampla cu casele construite inainte de anul ...

Buna ziua! Ce se intampla cu casele construite inainte de anul 1991 fara autorizatie de construire? Se mai pot lua masuri impotriva celor care construit asa?

Alte discuții în legătură

Constructie fara autorizatie lspc lspc Buna ziua!Am construit o casa p+1 pe terenul meu(proprietate),dar nu am finalizat actele pt autorizatie!Mai exact,am scos absolut toate actele necesare ... (vezi toată discuția)
Certificat de atestare a edificarii constructiei (contribuabil vs primarie) Cristian Fara Cristian Fara La solicitarea unui \"Certificat de atestare a edificarii constructiei\" pt o casa construita in anul 1970 necesar pentru inscrierea in CF a casei odata cu ... (vezi toată discuția)
Cladire fara autorizatie. vinovat-actualul proprietar sau fostul, care a construit? elena mihailescu elena mihailescu Buna ziua! Sunt proprietara unui corp de padure. In zona de intravilan imediat urmatoare, lipita de padure, a fost construita o cladire, fara autorizatie de ... (vezi toată discuția)