Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Autorizatie pentru umplutura teren. Am un teren in ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Autorizatie pentru umplutura teren. Am un teren in categoria intravilan pasune, si asi dori sa-l ...

Am un teren in categoria intravilan pasune, si asi dori sa-l umplu cu putin teren, pentru ca are o panta destul de mare si e greu de accesat. Am nevoie de autorizatie?
Fiind o lucrare de terasamente este necesara autorizarea lucrărilor.