Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Incetare exercitare temporara a functiei publice de ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Incetare exercitare temporara a functiei publice de conducere ...

Incetare exercitare temporara a functiei publice de conducere conform carui art din codul administrativ se face? Trebui motivat referatul de incetare?
Este corect ce spuneti .... baza legala o are tot in decizia de numire ...perioada temporara, adica a expirat perioada pentru care a fost numit.