Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... buna ziua! o pensionara la limita de varsta poate ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

buna ziua! o pensionara la limita de varsta poate cotinua sa ...

buna ziua! o pensionara la limita de varsta poate cotinua sa fie angajata la stat in baza cererii pentru continuarea activității până la vârsta de 65 de ani?
Da, poate cotinua sa fie angajata la stat in baza cererii pentru continuarea activității.