avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 237 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... restructurare post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

restructurare post

Restructurarea posturilor de personal nedidactic intr-o scoala nu trebuie aprobate intai de catre ordonatorul principal de credit? Poate CA sa faca acest lucru fara avizul primariei si sa trimita statul de functii catre ISJ?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:14, 23 Decembrie 2009
Poate sa faca acest lucru avand in vedere noile prevederi legale (legea nr.329/2009) :(

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Procedura de infiintare a unui compartiment janina drula janina drula o primarie doreste infiintarea unui compartiment de achizitii publice deoarece asa prevede legea.In cadrul acestui compartiment functioneaza o singura persoana ... (vezi toată discuția)
Prin ce lege se reglementeaza functia unica din cadrul primariei? cri_secret_ina cri_secret_ina As dori sa stiu mai multe despre functiile unice in cadrul primariei. Exista vreun cadru legal care reglementeaza aceste functii? (vezi toată discuția)
Trecerea la alta treapta de salarizare budurcaalina@yahoo.com budurcaalina@yahoo.com În anul 2014 am terminat studii S de lungă durată . Până în momentul acela eram secretar studii medii IA. Am solicitat transformarea postului din studii ... (vezi toată discuția)