Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... restructurare post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

restructurare post

Restructurarea posturilor de personal nedidactic intr-o scoala nu trebuie aprobate intai de catre ordonatorul principal de credit? Poate CA sa faca acest lucru fara avizul primariei si sa trimita statul de functii catre ISJ?
Poate sa faca acest lucru avand in vedere noile prevederi legale (legea nr.329/2009) :(