Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Suplinire concediu medical neplatit.Sunt îngrijitor ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Suplinire concediu medical neplatit.Sunt îngrijitor Intr o școală.am suplinit un medical și nu mi a fost plătit.este legal?

Suplinire concediu medical neplatit
Da, este legal daca a fost vorba despre o dispozitie a angajatorului.