Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Un director de scoala gimnaziala poate sa detina un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Un director de scoala gimnaziala poate sa detina un PFA? PFA-ul ...

Un director de scoala gimnaziala poate sa detina un PFA? PFA-ul nu are legatura cu invatamantul.
Un director de scoala gimnaziala poate sa detina un PFA.