Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Depunere declaratia unica pe SPV cu semnatura ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Depunere declaratia unica pe SPV cu semnatura electronica

depunere declaratia unica SPV

Buna ziua,
Ca sa depun o declaratie unica pe anul 2020 pentru o persoana fizica ...se poate depune daca persoana respectiva are semnatura electronica inregistrata in SPV?.
Care sunt pasii pt depunerea declaratiei unice?
multumesc
george-neagu, moderator