avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 434 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Depunere declaratia unica pe SPV cu semnatura ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Depunere declaratia unica pe SPV cu semnatura electronica

depunere declaratia unica SPV

Buna ziua,
Ca sa depun o declaratie unica pe anul 2020 pentru o persoana fizica ...se poate depune daca persoana respectiva are semnatura electronica inregistrata in SPV?.
Care sunt pasii pt depunerea declaratiei unice?
multumesc
Ultima modificare: Marți, 27 Octombrie 2020
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Rectificativa 112 buna ziua, pot depune acum rectificativa la ... ionela11 ionela11 rectificativa 112 Buna ziua, Pot depune acum rectificativa la 112 aferent lunii dec 2021?, nu mi-a calculat CASS la dividentele ridicate in 112...si ... (vezi toată discuția)
Declaratia unica se poate trimite si prin posta/curier sau doar in spv? ionela11 ionela11 Buna ziua, Declaratia unica cu termen 25,05,2022 pentru persoane fizice se poate trimite si prin posta/curier sau doar in SPV? multumesc (vezi toată discuția)
Plata cass datorat de la depozite bancare am ajuns la concluzia ... laura1016 laura1016 Plata CASS datorat de la depozite bancare Am ajuns la concluzia ca trebuie sa platesc taxa de CASS , minima . Cum se poate face concret ? Unde se plateste ? ... (vezi toată discuția)