avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 556 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Traduceri Pot incheia un contrat pentru concedii cu CNAS in ...
Discuție deschisă în Traduceri

Pot incheia un contrat pentru concedii cu CNAS in calitate de ...

Pot incheia un contrat pentru concedii cu CNAS in calitate de PFA inregistrat la ANAF cu CIF ca Traducator si interpret autorizat daca sunt in acelasi timp si angajat full-time al unei companii, iar compania plateste toate contributiile pentru mine ?

Alte discuții în legătură

Lichidare activitate traducator autorizat irinamariamanoliu irinamariamanoliu Buna ziua, Sunt traducator autorizat de Ministerul Justitiei,am si cod CIF de la ANAF de mai multi ani; am avut activitate cam doi ani , timp in care am ... (vezi toată discuția)
Meditatii limbi straine mariadyana mariadyana Buna ziua, Am urmatoarea problema: sunt traducator autorizat MJ pentru limba franceza, inregistrata la ANAF cu CIF. Acum cateva zile, am primit o oferta de ... (vezi toată discuția)
Pfa si firma cristy29 cristy29 Buna ziua, Imi pare rau ca nu am avut timp sa rasfoiesc toate discutiile despre PFA, dar poate ma puteti ajuta. Doresc sa devin PFA si sa lucrez cu o ... (vezi toată discuția)