Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

somaj

In prag de sarbatori, cu pacea, lumina si caldura in suflet, va doresc sa aveti parte de zile minunate, de un Mos Craciun darnic si bun, sa va bucurati si sa asteptati anul ce vine. Un an mai bogat in impliniri, mai inalt in aspiratii si plin de
succese.
Craciun fericit si La multi ani!
Aceleasi urari frumoase si pentru dvs.!
Mos Craciun nu va fi niciodata somer!!!
Sa veti criza usoara,
Mai ales in alta tara!
Sa va fie banul leu,
Euroiu paraleu!
Dolarelu sa va fie,
Verdele de pe cimpie!
=D>
Mos Craciun bate la usa, scoate mana din manusa, si va da din palma lui darurile cerului, langa brad si langa foc sa va umple de noroc!!!