Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... sarbatori fericite
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

sarbatori fericite

La multi ani, multa sanatate si sarbatori fericite cu un an mai bun.
Sa va fie casa, casa
Cu bucate noi pe masa
Mos Craciun cu sacul plin,
Drumu’n viata cat mai lin,
Bogatie cata vreti,
Sanatate pentru toti,
Iar la anul care vine
Sa va fie si mai bine!
Un an nou mai fericit,
Cu de toate garnisit,
Sanatate si iubire
Si cu multa fericire!

La Multi Ani !
Sarbatori fericite tuturor si un an mai bun,mai cald si plin de prosperitate!
"Bradul e impodobit,
Mosul inca n-a sosit,
Incepeti sa colindati,
Si pe el sa-l asteptati.
Va veni la fiecare,
Cu cadouri si-o urare:
Un Craciun plin de iubire,
Sanatate, fericire,
Mult noroc si impliniri
Si ani plini de bucurii".

Minunatele nopti ale Craciunului, colindelor si datinilor stramosesti sa va gaseasca la ceas de bucurie alaturi de oaspetii cei dragi.
Va doresc tot binele, gandurile bune si curate sa va insoteasca pretutindeni, fericirea si succesul sa va fie mereu alaturi!

CRACIUN FERICIT!
Cu prietenie,
Radu Alexandru